Hafif Çelik Depo ve Fabrika Alanları

Hafif Çelik Depo ve Fabrika Alanları

Sirem İnşaat ekibi tarafından tasarlanan ve soğuk şekillendirilmiş yüksek dayanıklı galvanize malzeme kullanılarak fabrikamızda imalatı yapılan , tamamı cıvatalı birleştirme yöntemi ile kurulumu gerçekleştirilen modern tasarım yapılardır.
Klasik çelik yapılar ile karşılaştırıldığında daha rijit bir yapı ve hızlı kurulum sağlayan hafif çelik depo sistemlerimiz , kaynaksız imalat olması yanı sıra demonte edilebilme kabiliyeti ile de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.
Dayanımı yüksek galvanize çelik, kimyasal yapısındaki özellikler sayesinde, klasik çelik yapılarda kullanılan elemanlara göre %35-45 oranında kütle hafifliğine nazaran %40 lara varan dayanım üstünlüğü ile , hafif çelik depolarımızda tercih ettiğimiz mühendislik malzemesidir. Yapısal elemanın 250-300gr/m2 galvaniz kaplı olması korozyona karşı extra bir dayanım kazandırır. Bu özelliklere dayanarak önemli ölçüde düşürülen imalat süresi , nakliye kolaylığı ile birlikte yapısal elemanların saha da en fazla 2-3 insan gücü ile taşınması ve montajlanması sonucu şantiyelerde insan gücü ve lojistik giderlerinin minimum düzeye çekilmesi planlanmıştır. Kullanımı ve bakımı kolaydır. Modüler sistem olması sebebi ile daha sonraları sisteme ekleme çıkarma yapılması mimari açıdan kolay hale gelmiştir ve tercih sebebidir. Sirem İnşaat standart üretimlerinin yanı sıra , müşteri ihtiyacına göre extra güçlendirilmiş ve istenilen mimari özelliklerde tasarımlarla , siz değerli müşterilerimize en iyi çözümü sunabilmek için kendisini her geçen gün geliştirmektedir.